Holičství

Vítejte ve světě gentlemanů

 

Naše studio je vnímán jako „holičství“, je to místo pro setkávání gentlemanů, kteří si chtějí užít dokonalé péče o svůj zevnějšek. V klidu a příjemném prostředí, si můžete vychutnat jaké to je, když se o vás někdo stará.

Pouze v našem studiu si pánové mohou dopřát oholení klasickou metodou s napařením „hot towel“ horkým ručníkem. Klasické oholení si naposledy dopřávali naši otcové. Dnes se snažíme, aby v době holících strojků s Machem i bez, bylo holení pro vás neskutečně příjemným zážitkem a ne jen společenskou nutností. Možná vás neoholíme tak dokonale jako Mach3, ale zaručujeme vám, že se při tom budete cítit o mnoho lépe.

Dbáme na to, aby jste z našeho studia odcházeli maximálně spokojeni a upraveni, bez nepříjemného pocitu "kousání" vlasů za krkem.

Můžete si také dopřát  gentleman baliček u kterého budete hýčkání a budete se konečně cítit jako muži. K proceduře dostanete pánský časopis a aby jste se cítili opravdu jako v luxusu dostanete i sklenku pravé whisky ( pouze pro neřidiče )

Dokážeme vám, že se o vás umíme postarat. V našem studiu  si můžete zakoupit i pánskou kosmetiku, vhodnou pro vaše vlasy. S výběrem, vám rádi poradíme.

Použiváme značku American Crew jako pánskou kosmetiku.

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek
QR Code
Kde nás najdete?
Studio Brilliant
Nádražní 1815/92
702 00 - Ostrava