Kosmetika

                                                ,, Krásná a zdravá pleť je jen jedna"

                                                                                          

                                                             

                                                         

Kosmetické čištění pletí je v současné době nejžádanější  očistná procedura . Je nezbytná pro všechny typy pleti v jakémkoliv věku. Čištění pleti je hygienický proces, který pomáhá pleti mít krásný a estetický vzhled. Pracujeme ze značkou ERICSON LABORATOIRE.

Všechny kosmetické služby jsou vhodné pro ženy i muže!!

Zanesená kůže není schopna plnit své důležité funkce:

 • ochrannou
 • propustnou
 • termoregulační
 • dýchací

Proto se všeobecně doporučuje čištění obličeje v kosmetickém salonu alespoň jednou za měsíc. V průběhu čištění obličeje se jemně oddělí horní rohové vrstvy kůže, odstraní se černé tečky a akné, kůže znovu získá svou ochrannou funkci. Dojde ke stimulaci krevního oběhu a metabolismu.

Po důkladném vyčištění začne pokožka opět dýchat. Toto pomáhá předejít mnoha kosmetickým vadám na kůži. Pro čištění pokožky používáme speciální přípravky, které kůže lehce absorbuje. Tyto přípravky způsobí, že je kůže na pohled i dotek mladší, svěží a atraktivní.

 

V našem brillantním Studiu Vám nabízíme tyto služby:

 1. HYDRA CLINIC
 2. FRESH CAVIAR
 3. BIOPTIC
 4. BIO-PURE
 5. Úprava obočí 
 6. Ultrazvuková špachtle

 

HYDRA CLINIC - inovativní péče v boji proti suchosti a dehydrataci pleti

Inovativní hydratační a vyžibující péče pro ženy a muže od 25let, která je výsledkem technologického a vědeckého výzkumu.

 • je obohacena o INTELIGENTNÍ HYDROLIPIDY, které dokáží upravovat míru hydratace kůže v závislosti na vlhkosti vnějšího prostředí
 • díky využití TECHNOLOGIE AQUAPORINŮ (nobelova cena za chemii v roce 2003) pomáhá kůži v tom, aby čerpala potřebnou vlhkost z vlastních rezerv
 • usnadňuje epidermální rekonstrukci poškozené kůže díky tomu, že obsahuje SAMOREGULUJÍCÍ FYTO-KOMPLEX
 • distribuuje dlouhotrvající hydrataci tím, že reprodukuje účinek KOŽNÍ NÁPLATI

​Řada je vhodná jak pro ženy tak muže.

 

FRESH CAVIAR - bohatý potenciál čerstvých kaviárových buněk

Tato luxusní péče obsahuje extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami, který představuje absolutně znamenité působení. Produkty neobsahují chemické konzervanty, a proto není narušena struktura kaviárových buněk. Jedině čerstvé kaviárové buňky, obsahhují 8 esenciálních aminokyselin, mají schopnost okamžitě pronikat do pokožky. Tato procedura je určena pro ženy a muže, které požadují tu nejvyšší kvalitu, a je zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Jedná se o zásadní doplněk jakékoliv péče o pleť proti stárnutí. Doporučuje se i pro vysoce vysušenou pleť.

Řada je vhodná pro ženy tak muže od 25 let.

 

BIOPTIC - specifické péče pro oční okolí

Oblast kolem očí vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. S cílem tento požadavek naplnit společnost Ericson Laboratoire nabízí efektivní řešení všech problémů očního okolí - vrásky, váčky, tmavé kruhy, zvýšená reaktivita.

Řada je určena pro ženy a muže od 25 let.

 

BIO-PURE - kyslíková terapie pleťi

Oxygenační péče pro pleť vystavenou nežádoucím škodlivým účinkům městského znečištěného ovzduší s nedostatkem kyslíku určená pro ženy a muže všech věkových kategorií. Pokrokové technologie v nové řadě BIOPURE zajišťující tu pravou ,,LÉČBU KYSLÍKEM'' při jeho nedostatku se současným působením proti škodlivým látkám v ovzduší. Efektivně omlazuhe, vyhlazuje vrásky, pomáhá pleti získat zpět její zdravé a rovnoměrné zabarvení.

Řada je určena pro ženy a muže.

 

Ultrazvuková špachtle

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je oproti ručnímu vyčištění pleti několikanásobně efektivnější a hlubší (vyčistí až 80% pórů) a kůže po ošetření ultrazvukovou špachtlí není podrážděná a začervenalá.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí vůbec nebolí! Hladký povrch špachtle nijak nenarušuje zdravou pokožku, naopak zcela vyčistí usazené póry a celou pleť výrazně prokrví.

Ultrazvuková špachtle funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou v případě našeho přístroje generované s rychlostí až 270 000 pulsů za vteřinu.

Přístroj NOVA NV-232 patří k nejmodernějším super-vysokofrekvenčním přístrojům na trhu. Jemné pulsy také masírují pokožku, čímž jí navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Ošetření nebolí a nemá žádné vedlejší efekty – na pokožce jej téměř necítíte. Díky této unikátní technologii, která využívá principu jemných ultrazvukových pulsů pronikajících přímo do pokožky, které dezinfikují a čistí pleť do hloubky dokáže ultrazvuková špachtle ochránit pleť před zestárlým vzezřením a také před zbytečnou mastnotou. Odstraňuje staré odumřelé buňky, hloubkově čistí a působí rovněž i jako prevence před vznikem akné.

 

Proč ULTRAZVUK?

 • Proti předčasnému stárnutí pleti lze dnes zakročit pomocí ultrazvukového přístroje, který kůži omlazuje a brání právě jejímu předčasnému stárnutí. Ultrazvuk odstraňuje odumřelé buňky rohové vrstvy a přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Galvanický proud zároveň přispívá ke zlepšení napětí kůže a zbarvení. Čistí pokožku od mazu, uvolní ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži, zajišťuje hloubkové čištění a exfoliaci.

 

HYDRATACE POVRCHU KŮŽE

 • Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže (sonoforéza). Díky střídavému rozpínání a stlačování pórů se pokožka výrazně hydratuje.

 

ČISTÍCÍ FUNKCE

 • Vyrovnání funkce ochranné lipoidní vrstvy na kůži.

 

VYBĚLUJÍCÍ ÚČINEK

 • V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení

biopure1.gif biopure1.gif 104 kB

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek
QR Code
Kde nás najdete?
Studio Brilliant
Nádražní 1815/92
702 00 - Ostrava