Kosmetika

                                                ,, Krásná a zdravá pleť je jen jedna"

                                                                                          

                                                             

                                                         

Kosmetické čištění pletí je v současné době nejžádanější  očistná procedura . Je nezbytná pro všechny typy pleti v jakémkoliv věku. Čištění pleti je hygienický proces, který pomáhá pleti mít krásný a estetický vzhled. Pracujeme ze značkou ERICSON LABORATOIRE.

Všechny kosmetické služby jsou vhodné pro ženy i muže!!

Zanesená kůže není schopna plnit své důležité funkce:

  • ochrannou
  • propustnou
  • termoregulační
  • dýchací

Proto se všeobecně doporučuje čištění obličeje v kosmetickém salonu alespoň jednou za měsíc. V průběhu čištění obličeje se jemně oddělí horní rohové vrstvy kůže, odstraní se černé tečky a akné, kůže znovu získá svou ochrannou funkci. Dojde ke stimulaci krevního oběhu a metabolismu.

Po důkladném vyčištění začne pokožka opět dýchat. Toto pomáhá předejít mnoha kosmetickým vadám na kůži. Pro čištění pokožky používáme speciální přípravky, které kůže lehce absorbuje. Tyto přípravky způsobí, že je kůže na pohled i dotek mladší, svěží a atraktivní.

 

V našem brillantním Studiu Vám nabízíme tyto služby:

  1. Úprava obočí 
  2. Ultrazvuková špachtle

 

Ultrazvuková špachtle

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je oproti ručnímu vyčištění pleti několikanásobně efektivnější a hlubší (vyčistí až 80% pórů) a kůže po ošetření ultrazvukovou špachtlí není podrážděná a začervenalá.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí vůbec nebolí! Hladký povrch špachtle nijak nenarušuje zdravou pokožku, naopak zcela vyčistí usazené póry a celou pleť výrazně prokrví.

Ultrazvuková špachtle funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou v případě našeho přístroje generované s rychlostí až 270 000 pulsů za vteřinu.

Přístroj NOVA NV-232 patří k nejmodernějším super-vysokofrekvenčním přístrojům na trhu. Jemné pulsy také masírují pokožku, čímž jí navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Ošetření nebolí a nemá žádné vedlejší efekty – na pokožce jej téměř necítíte. Díky této unikátní technologii, která využívá principu jemných ultrazvukových pulsů pronikajících přímo do pokožky, které dezinfikují a čistí pleť do hloubky dokáže ultrazvuková špachtle ochránit pleť před zestárlým vzezřením a také před zbytečnou mastnotou. Odstraňuje staré odumřelé buňky, hloubkově čistí a působí rovněž i jako prevence před vznikem akné.

 

Proč ULTRAZVUK?

  • Proti předčasnému stárnutí pleti lze dnes zakročit pomocí ultrazvukového přístroje, který kůži omlazuje a brání právě jejímu předčasnému stárnutí. Ultrazvuk odstraňuje odumřelé buňky rohové vrstvy a přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Galvanický proud zároveň přispívá ke zlepšení napětí kůže a zbarvení. Čistí pokožku od mazu, uvolní ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži, zajišťuje hloubkové čištění a exfoliaci.

 

HYDRATACE POVRCHU KŮŽE

  • Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže (sonoforéza). Díky střídavému rozpínání a stlačování pórů se pokožka výrazně hydratuje.

 

ČISTÍCÍ FUNKCE

  • Vyrovnání funkce ochranné lipoidní vrstvy na kůži.

 

VYBĚLUJÍCÍ ÚČINEK

  • V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení

biopure1.gif biopure1.gif 104 kB

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek
QR Code
Kde nás najdete?
Studio Brilliant
Nádražní 1815/92
702 00 - Ostrava