Manikúra

Manikúra - " péče o ruce "

Pěstěné a upravené nehty a ruce jsou vizitkou každého z nás. Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí v podobě čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z rukou a okolí nehtů. Součástí manikúry může být i lakování nehtů, modeláže gely nebo japonská manikúra P-Shine. V našem studiu nabízíme kombinaci všech těchto služeb, stačí si jen vybrat.

 

Přírodní wellnes mokrá manikúra

Ke každým rukám přistupujeme individuálně, pečlivě se věnujeme specifickým potřebám jednotlivých klientů, vždy zohledňujeme konkrétní typ nehtů a pokožky. Precizní péče ve spojení se značkovou profesionální kosmetikou Cuccio. Produkty Cuccio Naturalé nejsou testovány na zvířatech. Zcela unikátní řada přípravků vyrobených z bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů tvoří komplexní systém péče s léčebnými účinky.

Produkty Cuccio Naturalé jsou k dispozici v osmi esenciálních řadách:

·         Mléko a med

·         Granátové jablko a fík

·         Papája a guave

·         Toskánské citrusy, bergamot a šalvěj

·         Citrónová tráva a levandule

·         Vanilka a třtinový cukr

·         Kokos se zázvorem

·         Bílá limeta a aloe vera

Tato procedura je základní nabídkou a je určena pro všechny, tj. pro dámy i pro pány. Základní manikúra obsahuje tyto úkony: Zkrácení a formování nehtů, čištění  nehtů, odstranění a zatlačení kůžičky, vkládání výživy do nehtů a dle přání i lakování nehtů. Používáme laky CUCCIO NATURALE. Základní manikúra trvá přibližně 30-45 minut. Po základní manikúře se může dále pokračovat dalšími procedurami, které jsou již většinou orientovány na péči o pokožku rukou ( peeling, maska, parafínové zábaly apod.) Kompletní manikúru je vhodné podstoupit minimálně 1x za měsíc.

 

Druhy Wellnes manikúr

Ošetření rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění a úprava nehtů a odstranění odumřelé kůže. Součástí manikúry je lakování.  Naše studio se zabývá především wellnes péčí. Z naších speciálních manikúrních balíčku si můžete vybrat ten pravý který bude vyhovovat právě Vám. A hlavně si odpočinete a zrelaxujete se. Použiváme značku Cuccio Naturale na wellnes manikúru.

 • Cuccio Naturalé Bella manikúra            20- 30 minut  ( dezinfekce, odlakování, úprava nehtů, manikúrní lázeň, úprava nehtové kutikuly,                                                                                             peeling, péče o pokožku, lakování )

 • Cuccio Naturalé Spa manikúra                    50 - 60 minut  ( dezinfekce, odlakování, úprava nehtů, manikúrní lázeň, úprava nehtové kutikuly,                                                                                              peeling, olejová kúra, péče o pokožku, lakování )      

                                   

 • Cuccio Naturalé Paradiso manikúra          80 - 90 minut  ( dezinfekce, odlakování, úprava nehtů, manikúrní lázeň, úprava nehtové kutikuly,                                                                                               peeling, maska, olejová kúra, masáž, péče o pokožku, lakování )

 

CND Shellac™

Originál je jen jeden.
CND Shellac™ je systém pro dokonalou, svěží a odolnou barvu nehtů, která vydrží 2 týdny!

Shellac se nanáší jako lak, ale má trvanlivost jako gel.
Je odstranitelný během pár minut. Žádné pilování! Žádné brusky!
Výsledkem je 14denní nádherný zrcadlový lesk.

Společnost CND uvedla Shellac na světový trh před několika lety, a tím dala vzniknout novému oboru v nehtové modeláži,
krásné a trvanlivé úpravě přírodního nehtu bez jeho poškození.

 

 Výhody laku CND Shellac™                                                                                 

 • úprava nehtové kůžičky
 • aplikace CND Shellacu
 • výživa kůžičky kolem nehtu
 • žádné škrábání a odlupování
 • nehty vydrží krásné 2–3 týdny
 • lze aplikovat na ruce i nohy
 • je možné aplikovat i francouzskou manikúru
 • ideální pro vysoké krytí
 • je suchý ihned po vytvrzení
 • neničí vlastní nehet

CND manikúra

 • úprava nehtu
 • úprava nehtové kůžičky
 • aplikace CND Shellacu
 • výživa kůžičky kolem nehtu

       Brisa™ Lite Smoothing gel – vyhlazující zpevňující gel

 

Brisa™ Lite

ŘEŠENÍ PBÉ A LÁMAVÉ NEHTY!

 • Snadno se nanáší.
 • Snadno se odstraňuje.
 • Vydrží výjimečeně dlouho.
 • Nepoškozuje přírodní nehty!

Když rýhy potřebují trochu vyhladit a Vaše nehty pomoci!

Tenké, slabé, rýhované nehty, které ne a ne narůst? – Potřebují jen trochu zpevnění a ochrany navíc!

Brisa™ Lite Smoothing gel je pevný a odolný – vydrží nejméně 3 týdny. 3 týdny dokonalé, pevné, hladké a lesklé nehty!

VYHLADÍ A POSÍLÍ NEHTY

Brisa™ Lite Smoothing gel je silným partnerem trvanlivého laku CND Shellac™. Tento vyhlazující gel dodá tenkou, pružnou a nezatěžující ochranu, která povrch přírodních nehtů zdokonalí, vyhladí a posílíBrisa™ Lite Smoothing gel se snadno nanáší a nepoškozuje přírodní nehty – nevyžaduje broušení nehtů před aplikací, ani při odstranění. Brisa™ Lite Smoothing gelse odstraňuje snadno a rychle pomocí šetrného odstraňovače – žádné broušení – žádné poškození přírodních nehtů – žádné vdechování prachu plného chemie.

P- Shine   (japonská manikúra)

 Tato procedura podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Požívané přípravky se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří lesklá ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci. Všechny suroviny jsou založeny pouze na přírodní bázi a obsahují včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku  (těží se v japonském moři), bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

 

Parafínový zábal na ruce

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Používá se k léčebným i kosmetickým účelům. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.

Použití parafínu:
choroby pohybového aparátu
chronická revmatoidní artritida, choroby drobných kloubů končetin
zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu), která se běžně aplikuje i v lázních a rehabilitačních zařízeních. Zvýšením prokrvení kůže lépe absorbuje minerály obsažené v parafínu.

Teplý parafínový zábal na ruce:
Parafín je vhodný zejména v chladných obdobích, ale také když chcete svým rukám dopřát péči a sobě relaxaci.
Celá kúra zanechá ruce hladké, jemné, vyživené a zbavené odumřelých buněk. Zejména na podzim a v zimě podstupují naše ruce zátěžovou zkoušku – chladné počasí, mráz a následně suchý vzduch v místnostech pokožku rukou vysušují, je pak zarudlá, vrásčitá a v krajních případech popraskaná. Parafín pokožku vypíná a vrací ji pevnost a pružnost.

 Aplikace parafínového zábalu
Ruce se nejprve desinfikují, Poté se ruce ponořují do horkého parafínu – alespoň 2x, zabalí se do igelitových rukavic a froté rukavic, aby teplo nevyprchalo. Necháme působit cca 15 – 20min. Po sloupnutí parafínu se na ruce jemnou masáží nanese výživný krém, popř. olej na nehtovou kůžičku.

Jak často docházet na parafínové zábaly
Četnost návštěv je čistě na Vás. Kúra by se ale měla opakovat cca každý měsíc. 
Noste v zimě teplé rukavice, prospěje to jak pokožce rukou tak Vašim nehtům, které se vlivem mrazu stávají křehké.

 

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek
QR Code
Kde nás najdete?
Studio Brilliant
Nádražní 1815/92
702 00 - Ostrava