Nail Art - modeláž

Nail Art – Nehtová modeláž

Každá žena nemusí mít krásné a ideální přírodní nehty

Ne každá z nás má od přírody krásné a ideální své vlastní nehty. Modelované nehty se dnes už staly pro mnoho žen nepostradatelnými. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily. Vybrat si můžete modeláž nehtů na tipy, či šablony s použitím UV gelu, nebo Acrylu. Pokud nechcete nic umělého lepit, potáhneme nehty gelem jen pro zpevnění přírodního nehtu.

Umělé nehty jsou vhodné pro lámavé a slabé nehty, okousané a jinak problémové.

 Umělé nehty jako řešení!

Pokud toužíte po silných a krásných nehtech, můžete si zvolit jako řešení gelové nehty nebo akrylové nehty. Oba materiály jsou vhodné, protože jsou dost pevné a rozhodně nechutnají ani v nejmenším dobře. Zároveň cena gelových nehtů i akrylových nehtů by vás měla už sama odradit od každodenního kousání! Umělé nehty a pravidelná návštěva manikérky sice představují jistou investici, ale v tomto případě z nových nehtů budete mít dvojnásobnou radost.

I zde ovšem platí, že je potřeba dát ventil stresu, pokud právě stres způsobuje tento zlozvyk. Zabavte své ruce či se naučte svou nervozitu ovládat pomocí jiných prostředků (cvičení, relaxace apod.). V opačném případě by si stres mohl najít průchod v podobě jiného zlozvyku.

Můžete si u nás vybrat z mnoha zdobení a barviček. Manikérka  Vám poradí vhodný tvar pro vaše nehty a zdobení které by vám vyhovovalo jak na dovolenou, tak na pracovní schůzky.  Naše manikérka pravidelně jezdí na školení v nail artu a školí se na nové metody nehtové modeláže  aby jste nebyly rády za nehty ale aby jste z nich byla nadšená a těšila se na další návštěvu.

Použiváme značku Aglia a Indigo na nehtové modeláže.

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek
QR Code
Kde nás najdete?
Studio Brilliant
Nádražní 1815/92
702 00 - Ostrava