Studio Brilliant

Nacházíme se v samém centru Ostravy, na Nádražní ulici. Naše studio Vám nabízí kvalitní a profesionální služby, vždy podle Vašeho přání, tedy přání a potřeb zákazníka.

Naše studio jako jedinné v okolí Moravskoslezského kraje se specializuje na osobní klientelu a tudíš se Vám bude věnovat při všech procedurách pouze jedna osoba která vám poradí, zkonzultuje a provede služby tak, aby vše spolu ladilo a bylo v harmonii. Můžete si dopřát komplexní profesionální služby plné příjemné relaxace a uvolnění. 

Pracujeme výhradně s přírodními kosmetickými značkami jako je CUCCIO NATURALÉ šetrnou k vaší pokožce na ruce a nohy. DAVINES pro péči o vlasy. A medicínská značka o péči o nohy FOOTLOGIX. A aby vám pocit dokonalé pokožky vydržel co nejdéle, můžete si u nás všechny produkty značek také zakoupit.Neustále se školíme a sledujeme nejnovější trendy v oboru, abychom vám vždy mohli přinášet aktuální novinky ze světa wellness péče a krásy.

                                                                                                Akceptujeme tyto platební karty                                                                  

                           


 

!!! Najdete u nás dětský koutek a hlavně bezbariérový přístup!!!

Z těch důvod jsme přistoupili k razantnímu kroku a naše studio vzali velmi vážně. Žádná polovičatá práce, žádné kompromisy, všechno pěkně od píky a pořádně.

Věříme, že se u nás budete spokojeni.

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek
Kde nás najdete?
Studio Brilliant
Nádražní 1815/92
702 00 - Ostrava