Svatby

,, Svatba s panem Božským"

 

Svatební účesy podléhají trendům, tématu vaší svatby, typu svatebních šatů i kytice a především – délce a kvalitě vašich vlasů. Jsou odrazem vaší osobnosti a korunou krásy. Můžete je dozdobit čelenkou, korunkou, závojem, kloboučkem, různými sponkami, hřebínkem nebo třeba síťkou přes obličej. V několika následujících odstavcích nenajdete tipy na konkrétní svatební účesy, ale spíše na to, co všechno a kdy je potřeba zařídit, aby vám ten váš opravdu slušel!

 

Kdy jít na zkoušku svatebního účesu a co si vzít s sebou?

 doporučují ideálně 8 – 6 týdnů před svatbou, právě kvůli možným předběžným úpravám vlasů typu stříhání, barvení atp. Do kadeřnictví už byste měla jít s představou o účesu (nejlépe si vytiskněte více variant, ne každý účes totiž bude držet právě na vašem typu vlasů), fotkou vašich svatebních šatů a představou o podobě svatební kytice. Poradím , zda vám vybraný účes bude slušet, ale i jestli se hodí k celkovému konceptu svatby. Nezapomeňte si také závoj, pokud budete nějaký mít, a finální podobu účesu vyfoťte a poptejte se vašich blízkých kamarádek, jak se jim líbí a jestli vám sluší. Je-li to jen trochu možné, absolvujte ve stejný den i zkoušku líčení, ať vidíte výsledek pěkně pohromadě. Přece jenom – svatební den je neopakovatelný a vy byste se měla cítit nejkrásnější v celém svém životě. A za to trocha píle stojí, ne?

Pokud vubec nevíte jaký účes od toho je zkouška abych Vám poradila ukazala co by se dalo vymyslet. Máme v našem studiu i ruzné ozdoby do vlasů, od kamínku až po hřebínky a čalenky nebo i květiny které jsou ručně dělané. 

 

Jak to bude v den D?

Jelikož jsme studio které myslí na své klienty, ve Váš den přijedeme rovnou k Vám domů aby ste se nemusela nikde trmácet a měla vše v pohodlí domova. Pokud si vyberete i naši vizážistku přijedeme spolu a budete mít vše u sebe a v poklidu. My si pouze naúčtujeme cestu k Vám. Pokud bude chtít někdo ze svatebčanů učesat a nebo nalíčít, můžeme vzít do parády i je a nemusí se nikdo stresovat. V tento den přece musí být všichni krásní a spokojení :)

Pro klientky které chcou mit make-up i vlasy v každou chvíli svého velkého dne pod kontrolou a pořád krasný a svěží si mužou zaplatit naše služby na celýden podle potřeby. Na váši svatbě mužeme být tak dlouho jak budete potřebovat, budeme jako neviditelní a i vy budete mit pořád jistotu že kdyby se něco pokazilo tak vás vždy upravime tak aby nikdo nic nepoznal :) 

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek
QR Code
Kde nás najdete?
Studio Brilliant
Nádražní 1815/92
702 00 - Ostrava